Μπορεί ο ΟΦΗ να ζει στον... αστερισμό της έφεσης κατά της πρωτόδικης απόφασης της τιμωρίας, αλλά ταυτόχρονα τρέχουν κι άλλες υποθέσεις το ίδιο σημαντικές.
Μία εξ αυτών το θέμα της περιοχής του Σκαφιδαρά και της επέκτασης του ΒΑΚ για την... OFILAND. Ο ομογενής επιχειρηματίας, ο οποίος επέστρεψε από την Αθήνα, τα είπε με τον Βασίλη Λαμπρινό και στη συνέχεια με τον Σταύρο Αρναουτάκη και ενημερώθηκε επί του θέματος.
Διαβάστε περισσότερα στο capitano.gr