Για περίπου 24 ώρες οι αναγνώστες είχαν τη δυνατότητα να ψηφίσουν την καλύτερη μεταγραφή του ΟΦΗ με βάσει τα όσα έχουν γίνει έως τώρα, μετά από 6 αγωνιστικές στο πρωτάθλημα. Θυμίζουμε ότι στη σχετική ψηφοφορία δεν έλαβαν μέρος οι Δεληγιαννίδης, Στάικος, Γουάλι, Μίγγος και Κουτρουμπής, οι οποίοι έχουν ελάχιστο ή καθόλου ενεργό ρόλο μέχρι στιγμής. Έτσι στο poll ο κόσμος είχε τη δυνατότητα να διαλέξει έναν εκ των Σεμέντο, Τσιλιανίδη, Μάνο, Μαρινάκη και Φιγκεϊρέντο.
Διαβάστε περισσότερα στο capitano.gr