Αύξηση της προσέλευσης των φιλάθλων έχει παρατηρηθεί εφέτος στο πρωτάθλημα της Super League, με τον κόσμο να έχει επιστρέψει στα γήπεδα. Μάλιστα, την 5η αγωνιστική είχαμε ρεκόρ εξαετίας με 74.486 εισιτήρια.
Σε αυτό, βέβαια, έχει παίξει ρόλο το επίπεδο του εφετινού πρωταθλήματος που είναι ιδιαίτερα υψηλό, αλλά και ο γενικότερα ανεβασμένος μέσος όρος εισιτηρίων που κόβουν οι ομάδες.
Διαβάστε περισσότερα στο capitano.gr