Ποιος να το περίμενε ένα χρόνο μετά. Ο άνθρωπος που πέρυσι κράτησε με προσωπικές ενέργειες όρθιο τον ΟΦΗ και έσωσε μία χαμένη, τον προηγούμενο Δεκέμβριο, χρονιά, τώρα βρίσκεται στο στόχαστρο της πλειοψηφίας του κόσμου.
Ο Νίκος Παπαδόπουλος, περί ου ο λόγος, έχει δημιουργήσει, άθελά του, εσωστρέφεια στον ΟΦΗ και γιγαντώνει μία από τις μεγαλύτερες κρίσεις των τελευταίων μηνών.
Διαβάστε περισσότερα στο capitano.gr