Σαν μικρό παιδί πανηγύρισε ο Μιχάλης Μπούσης και οι συνεργάτες του τη σπουδαία νίκη του ΟΦΗ επί του Ολυμπιακού. Μάλιστα, αυτή συνδυάστηκε από την παρθενική του παρουσία σε επίσημο παιχνίδι της κρητικής ομάδας.
Σαν μικρό παιδί πανηγύρισε ο Μιχάλης Μπούσης και οι συνεργάτες του τη σπουδαία νίκη του ΟΦΗ επί του Ολυμπιακού. Μάλιστα, αυτή συνδυάστηκε από την παρθενική του παρουσία σε επίσημο παιχνίδι της κρητικής ομάδας.