Εντυπωσιακή νίκη του Αλμυρού με 7-2 απέναντι στο Μοσχάτο. Χατ-τρικ ο Γκέτσι, από δύο γκολ οι Κατσικοκέρης και Φραγκουλάκης για την ομάδα του Γαζίου, στο πλαίσιο της 4ης αγωνιστική του κρητικού ομίλου της Γ' Εθνικής. Στο Τυμπάκι ο Γιούχτας πέρασε με νίκη χάρη σε γκολ - πέναλτι του Γιαλούση στο 58' ενώ στο Άγιο Νικόλαο ο ΑΟΑΝ έμεινε στο 1-1 με τον Εθνικό. Ήττα στην έδρα του Φωστήρα για τον Πόρο
SPORTS
4 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2022 / 17:20
Ο Γιούχτας πήρε το κρητικό ντέρμπι - 7αρα ο Αλμυρός
![](/sites/default/files/styles/article_image_769x432/public/2022-12/5736742.jpg?itok=rxBldKvB)