Ο Βρέσκας δεν επέτρεψε στον Όμιλο να πάρει βαθμό ή βαθμούς κόντρα στην Ένωση, ωστόσο μπορεί να γεμίσει με πείσμα και πάθος τους παίκτες του Βέρα, όπως, επίσης, και να τους κάνει περισσότερο… υποψιασμένους ενόψει της συνέχειας.
Το πρωτάθλημα έχει μπει στην τελική ευθεία, οπότε είναι πιθανό να βρεθούν ξανά σε… συνθήκες ΟΑΚΑ και γι’ αυτό πρέπει να είναι έτοιμοι για κάθε ενδεχόμενο.
Διαβάστε περισσότερα στο Capitano.gr