Στο περιθώριο της αναμέτρησης Κυπέλλου ανάμεσα σε ΝΟΧ και Χίο, το απόγευμα της Τετάρτης, το μυαλό όλων ήταν στο αδικοχαμένο Αδαμάντιο Μαντή. Σε μια φορτισμένη ατμόσφαιρα στο κολυμβητήριο Χανίων, ο ΝΟΧίου κατέβηκε με 10 παίκτες ενώ στην αποστολή για πρώτη φορά, δεν υπήρχε το Νο1 της ομάδας. Η μάλλον, υπήρχε το σκουφάκι με το Νο1 σε μια καρέκλα δίπλα στον πάγκο της Χίου, χωρίς όμως τον κάτοχο του...
Διαβάστε περισσότερα στο capitano.gr