Οι στιγμές είναι κρίσιμες για τον Όμιλο, καθώς το απόγευμα (16.00) εκδικάζεται η εξοντωτική ποινή που του έχει επιβληθεί από την Επιτροπή Δεοντολογίας για το εντός έδρας παιχνίδι της περασμένης περιόδου απέναντι στον Αιγινιακό.
Η αγανάκτηση είναι μεγάλη, αφού κανείς δεν περίμενε πως οι εξελίξεις θα ήταν τέτοιες στις τάξεις των «ασπρόμαυρων». Γενικότερα είναι μια ποδοσφαιρική περίοδος με δυνατά συναισθήματα για το ιστορικό σωματείο.
Διαβάστε περισσότερα στο Capitano.gr