Στα μέσα του Σεπτέμβρη του 2017, ο Εργοτέλης ανακοίνωνε την απόκτηση του Τζόζεφ Έφορντ. Μάλιστα, ο Έφορντ αποτελούσε μια από τις τελευταίες προσθήκες της περσινής σεζόν, ανακοινώθηκε μαζί με τους Ροβίθη, Κατσιμήτρο και Μπουρσέλη.
Άγνωστος ακόμα και στη... Google, ο Έφορντ έβαλε δύσκολα και στους δημοσιογράφους, οι οποίοι έψαχναν τις πρώτες ώρες το βιογραφικό του αλλά... μάταια. Μάλιστα, δεν ήταν λίγοι εκείνοι που προσπαθούσαν να καταλάβουν, ποιο είναι το όνομα και ποιο το επίθετο. Τζόζεφ ή Έφορντ;
Διαβάστε περισσότερα στο capitano.gr