Πραγματοποιήθηκε την Παρασκευή το Δ.Σ. της ΠΑΕ ΟΦΗ όπου επισημοποιήθηκε ουσιαστικά ότι ο Μιχάλης Μπούσης ήταν, είναι και θα παραμείνει το μεγάλο αφεντικό του κρητικού συλλόγου.
Διαβάστε περισσότερα στο capitano.gr
Πραγματοποιήθηκε την Παρασκευή το Δ.Σ. της ΠΑΕ ΟΦΗ όπου επισημοποιήθηκε ουσιαστικά ότι ο Μιχάλης Μπούσης ήταν, είναι και θα παραμείνει το μεγάλο αφεντικό του κρητικού συλλόγου.
Διαβάστε περισσότερα στο capitano.gr