Στις 14 Οκτωβρίου ξεκινάει το πρωτάθλημα της Γ' Εθνικής. Ως γνωστόν, Δειλινό και ΟΦΗ θα εκπροσωπήσουν την Κρήτη στην κατηγορία.
Την Τετάρτη (22/08) έχει προγραμματιστεί η ''πρώτη'' προπόνηση - γνωριμία της ομάδας του ΟΦΗ στα ''Δύο Αοράκια''. Παρ ότι απομένουν κάποιες λεπτομέρειες ώστε να οριστικοποιηθεί η νέα έδρα, το πλέον σύγχρονο γήπεδο του νησιού θα φιλοξενήσει μεθαύριο για πρώτη φορά το μπασκετικό τμήμα του ΟΦΗ.
Διαβάστε περισσότερα στο capitano.gr