Παίκτης του ΟΦΗ με κάθε επισημότητα είναι από το μεσημέρι της Τετάρτης (18/01), ο Μάρκο Μπάσιτς. Ο Μαυροβούνιος χαφ ανακοινώθηκε από τον ΟΦΗ και κατόπιν βρέθηκε στο ΒΑΚ όπου μίλησε για τους λόγους που τον οδήγησαν να αφήσει την χώρα του για την Κρήτη και τον Όμιλο.
Ο 29χρονος τόνισε ότι ήταν εύκολη η απόφαση για τον ίδιο, δήλωσε χαρούμενος και περήφανος που θα φορέσει την ασπρόμαυρη φανέλα ενώ χαρακτήρισε την μεταγραφή του ως ένα σημαντικό βήμα στην καριέρα του.
Διαβάστε περισσότερα στο Capitano.gr