Είχαμε τονίσει από την πρώτη στιγμή πως το πλάνο του Μιχάλη Μπούση για τον ΟΦΗ και τις εγκαταστάσεις του δεν ήταν κάτι που είχε... μεγάλο βάθος χρόνου.
Ο ομογενής επιχειρηματίας δεν είναι από τους ανθρώπους που τους αρέσει να περιμένουν και θέλει να ξεκαθαρίζουν άμεσα οι υποθέσεις.
Σε σύντομο χρονικό διάστημα, λοιπόν, αφού πρώτα προχώρησε τις εξελίξεις για την έκταση στο Σκαφιδαρά, ήρθε σε συμφωνία με τον Ερασιτέχνη, σε μία ιστορική στιγμή για τον σύλλογο, αλλά και το ελληνικό ποδόσφαιρο γενικότερα.
Διαβάστε περισσότερα στο capitano.gr