Το ματς είχε οριστεί στις 19.30, ωστόσο δεν ξεκίνησε ποτέ. Για την εξέλιξη αυτή κατηγορούν τους υπευθύνους του Παγκρητίου Σταδίου, που-όπως υποστηρίζουν-δεν μερίμνησαν για την ομαλή διεξαγωγή της συνάντησης.
Διαβάστε περισσότερα στο capitano.gr
Το ματς είχε οριστεί στις 19.30, ωστόσο δεν ξεκίνησε ποτέ. Για την εξέλιξη αυτή κατηγορούν τους υπευθύνους του Παγκρητίου Σταδίου, που-όπως υποστηρίζουν-δεν μερίμνησαν για την ομαλή διεξαγωγή της συνάντησης.
Διαβάστε περισσότερα στο capitano.gr