Μια σπάνια - συλλεκτική φωτογραφία ''ανέβασε'' στον προσωπικό του λογαριασμό στο facebook, ο νυν πρόεδρος του μπασκετικού τμήματος του Εργοτέλη, Βαγγέλης Γιαννουλάκης. Το στιγμιότυπο αποτυπώνει την μεγάλη ομάδα του Άρη στο γήπεδο μπάσκετ του Μαρτινέγκο, τον Μάιο του 1982 με αφορμή φιλική αναμέτρηση απέναντι στον Εργοτέλη.
Στην φωτογραφία διακρίνονται ο Νίκος Γκάλης, ο Γιάννης Ιωαννίδης, όπως και οι Δοξάκης, Παραμανής, Γεωργιάδης κ.α