Μα ο Καστάνιος φταίει για όλα; Το εύλογο ερώτημα κάθε φορά που ο ΟΦΗ βραχυκυκλώνει και δεν βρίσκει λύσεις στο επιθετικό κομμάτι. Το έχει πάθει αρκετές φορές φέτος, ακόμα και σε παιχνίδια που ήταν συντριπτικά καλύτερος. Δεν είχε το φορ να καθαρίσει. Δεν φταίει ο Καστάνιος, λοιπόν, φταίει που ο ΟΦΗ μπαίνει στη συνέχεια της μάχης του πρωταθλήματος, της μάχης για μία θέση στα πλέι οφ και δεν έχει βρει ακόμα τον παίκτη που θα αντικαταστήσει τον Καστάνιος.
Το ημερολόγιο γράφει 5 Γενάρη, ακόμα είναι νωρίς θα πει κάποιος, η μεταγραφική περίοδος μόλις άρχισε και όπως φαίνεται, αυτή τουλάχιστον είναι η αίσθηση, ο ΟΦΗ ψάχνει κάτι πραγματικά καλό για την επίθεση. Αλλιώς θα το είχε τελειώσει το θέμα. Όπως το είχε τελειώσει όταν απέκτησε νωρίς-νωρίς τον Πασαλίδη, όπως το είχε τελειώσει εκείνο το καλοκαίρι όταν απέκτησε επίσης νωρίς-νωρίς τον Τσιλιανίδη.
Διαβάστε περισσότερα στο Capitano.gr