Ένα φορ που θα κάνει τη διαφορά θέλει ο ΟΦΗ και θα λυθούν όλα. Στις 23/12, μία μέρα μετά την εντός έδρας ήττα από τον Ατρόμητο. Και τώρα ο ίδιος τίτλος κολλάει, σαν λούπα σε δίσκο που χάλασε η βελόνα. Ένας φορ να αποκτηθεί, ένας που θα βάζει την μπάλα στα δίχτυα και θα δούμε όλοι τον διαφορετικό ΟΦΗ που περιμένουμε. Και ναι, τότε θα σκεφτόμαστε τις συνεντεύξεις Τύπου και θα γελάμε, όπως είπε χθες ο Νταμπράουσκας.
Μέχρι τότε όμως ο ΟΦΗ δημιουργεί, φτιάχνει φάσεις, δεν έχει καμία σχέση με την ομάδα του Νοεμβρίου, επέστρεψε στην κανονικότητα, αλλά το γκολ αγνοείται. Αυτό του έλειπε χθες με τον Βόλο. Δεν ήταν κακός, τρεις κλασικές ευκαιρίες έχασε, δεν ήταν όμως «killer».