Τα ακραία καιρικά φαινόμενα που επικράτησαν στην Κρήτη τις τελευταίες ώρες πέρασαν και από το Ρέθυμνο. Μάλιστα, το γήπεδο του Αστέρα Περάματος, καταστράφηκε ολοκληρωτικά, μέσα από τις εικόνες που είδαμε χθες μέσα από το Capitano.gr.
Πολύ μεγάλες - σχεδόν καταστροφικές - οι φθορές στον συνθετικό χλοοτάπητα του γηπέδου στο Ρέθυμνο, στα δοκάρια και γενικά το γήπεδο θυμίζει πλέον ένα βομβαρδισμένο τοπίο, και αυτό δεν είναι υπερβολή.
Διαβάστε περισσότερα στο capitano.gr