Συγκεκριμένα, ο Μιγκέλ Μεγιάδο προπονήθηκε κανονικά και συμπεριλήφθηκε στην αποστολή για το παιχνίδι. Αντίθετα, ο Οσκαρ Ουάλι δεν προπονήθηκε λόγω ίωσης και τέθηκε εκτός αποστολής, όπως και ο Παναγιώτης Δεληγιαννίδης. Ο Αντίλ Ναμπί έκανε θεραπεία.
Συγκεκριμένα, ο Μιγκέλ Μεγιάδο προπονήθηκε κανονικά και συμπεριλήφθηκε στην αποστολή για το παιχνίδι. Αντίθετα, ο Οσκαρ Ουάλι δεν προπονήθηκε λόγω ίωσης και τέθηκε εκτός αποστολής, όπως και ο Παναγιώτης Δεληγιαννίδης. Ο Αντίλ Ναμπί έκανε θεραπεία.