Ατομικό πρόγραμμα ακολούθησαν οι Κώστας Γιαννούλης και Μιγκέλ Μεγιάδo, ενώ ο Φελίπε Φερέιρα έκανε θεραπεία και ασκήσεις στο γυμναστήριο.
Με Γιαννούλη και Φερέιρα δεν έχει αλλάξει κάτι ως προς τα προβλήματα που αντιμετωπίζουν και η κατάστασή τους επανεκτιμάται καθημερινά, όπερ σημαίνει ότι τις προσεχείς μέρες θα ξεκαθαρίσει αν θα είναι στη διάθεση του Σίμου για τον αγώνα με την αγρινιώτικη ομάδα.
Διαβάστε περισσότερα στο capitano.gr