Στις 10 το πρωί πέταξε με προορισμό την Θεσσαλονίκη ο Εργοτέλης, ενώ στη συνέχεια από εκεί βρέθηκε στην πόλη της Δράμας. Μάλιστα, στην πόλη της Μακεδονίας θα ολοκληρώσει την προετοιμασία του ενόψει της αυριανής αναμέτρησης.
Οι 18 παίκτες που βρίσκονται στην αποστολή: Λαδάς, Χανιωτάκης, Σταμόπουλος, Μπουρσέλης, Μαζουλουξής, Μπάτζιος, Πάτας, Δουλγεράκης, Βογιατζής, Μπουτσάκης, Αγγελόπουλος, Μπούζας, Έφορντ, Εντιαγέ, Κάιπερς, Μανουσακης, Ιατρούδης, Σταματάκος