Με προπόνηση που έγινε το πρωί του Σαββάτου (25/2) στο Βαρδινογιάννειο αθλητικό κέντρο, η οποία περιελάμβανε αγωνιστικό παιχνίδι και στατικές φάσεις, ο ΟΦΗ ολοκλήρωσε την προετοιμασία του για τον αυριανό (26/2) εκτός έδρας αγώνα με τον Ιωνικό.
Θυμίζουμε ότι θεραπεία έκαναν οι Νέιρα και Φελίπε, οι οποίοι έμειναν εκτός αποστολής, ενώ την αποστολή δεν θα ακολουθήσουν οι τιμωρημένοι Λάρσον - Μεγιάδο, ο Θεοδοσουλάκης καθώς και ο Τοράρινσον (για οικογενειακούς λόγους)
Περισσότερα στο capitano.gr