Οι ρόλοι έχουν πια αντιστραφεί. Ο ΟΦΗ έχει κάνει τεράστια «βήματα» προόδου σε όλα τα επίπεδα, ενώ στην αντίπερα όχθη, το «τριφύλλι» δε βρίσκεται και στα καλύτερα του και τα τελευταία χρόνια επιχειρεί «επανεκκίνηση» στην πορεία του.
Τώρα πια δεν είναι υπερβολή πως, ιδιαίτερα στο «Γεντί Κουλέ, ο Ηρακλειώτικος σύλλογος δε φοβάται κανέναν. Όποιος και αν είναι ο αντίπαλος.
Διαβάστε περισσότερα στο capitano.gr