Σήμερα (01/09) και αύριο Παρασκευή (02/09) και ώρες 17:00 έως 19:00 ανοίγουν οι πόρτες για πληροφορίες-εγγραφές σχετικά με το πρόγραμμα προπονήσεων,αγώνων και τα τμήματα. Οι προπονήσεις θα ξεκινήσουν κανονικά την Δευτέρα 5 Σεπτεμβρίου.
Το διοικητικό, τεχνικό και προπονητικό συμβούλιο (φωτο) εύχονται "καλή αθλητική χρονιά και σας περιμένουμε όλους από κοντά να γνωρίσετε αυτό το ιδιαίτερο άθλημα που είναι η ξιφασκία".
Τα τμήματα που θα λειτουργήσουν και φέτος είναι "baby fencing (παιδιά από 4 ετών),αρχαρίων,αγωνιστικό(και στα 3 σπαθιά)καθώς και ενηλίκων".
Οι νέες πλήρως εξοπλισμένες αίθουσες του συλλόγου, βρίσκονται στην Ρομαντική Γωνιά επί της Σορβόλου 9.
Τηλέφωνα επικοινωνίας : 6939460525 (υπεύθυνος προπόνησης) - 6976238695( έφορος τμημάτων)