Ο Όμιλος σε 22 επισκέψεις στους Ζωσιμάδες έχει πανηγυρίσει 3 φορές. Η τελευταία, μάλιστα, ήταν πριν από σχεδόν 18 χρόνια και μεγάλος πρωταγωνιστής στη νίκη αυτή με σκορ 1-2 ήταν ο νυν team manager των «ασπρόμαυρων», Παύλος Αδάμος.
Ο Όμιλος σε 22 επισκέψεις στους Ζωσιμάδες έχει πανηγυρίσει 3 φορές. Η τελευταία, μάλιστα, ήταν πριν από σχεδόν 18 χρόνια και μεγάλος πρωταγωνιστής στη νίκη αυτή με σκορ 1-2 ήταν ο νυν team manager των «ασπρόμαυρων», Παύλος Αδάμος.