Όπως αναφέρει η επίσημη ανακοίνωση του συλλόγου:
''Συγκεκριμένα στους νέους θα λάβουν μέρος οι:
- Καραπιδάκης Γιάννης
- Πάσσαμ Φίλιππος
- Πανταζόγλου Νικόλαος και Μπινιχάκης Μανώλης
ενώ στις νέες γυναίκες, αγωνίζονται το μεσημέρι οι Οικονομάκη Κατερίνα και Παναγιωτάκη Μαριάννα-Στέλλα. Την αποστολή θα συνοδεύσει ο προπονητής του συλλόγου Κοντογιάννης Αλέξανδρος.Το Δ.Σ. εύχεται καλή επιτυχία στους αθλητές και ευχαριστεί τις ANEK LINES για τη βοήθεια στις μετακινήσεις.''
εκ του ΔΣ