Η Α.Α.ΩΡΙΩΝΑ Θα συμμετεχει με 67 κολυμβητες/τριες οπου θα μπουν στην μαχη διεκδηκησης οριων και ατομικων ρεκορ.Αναλυτικα θα συμμετεχουν:
Αγωνιστικό:
ΑΝΔΡΕΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ Γ.,ΓΚΟΓΚΟΣΗΣ ΣΤ.,ΜΙΧΑΗΛΕΛΛΗΣ Θ.,ΑΝΤΩΝΑΚΑΚΗΣ Μ.,ΚΑΚΟΥΛΑΚΗΣ Μ.,ΔΡΑΚΟΥΛΑΚΗΣ Α.,ΓΑΛΥΦΙΑΝΑΚΗΣ Χ.,ΚΟΥΤΡΑΚΗΣ Ν.,ΤΟΥΒΛΕΛΙΟΣ Ι.,ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ Ν.,ΠΑΡΑΣΥΡΗΣ Ν.,ΒΕΛΛΟΣ Γ.,ΑΝΤΩΝΑΚΑΚΗΣ Γ.,ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗΣ Α.,ΔΟΚΟΥΜΕΤΖΙΔΗΣ Κ.,ΠΡΩΙΜΑΚΗΣ Η.ΤΑΝΗΣ Χ..
ΓΥΝΑΙΚΕΣ
ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ Κ.,ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΣΤ.,ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗ Α.,ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗ Δ.,ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΗ Μ.,ΤΡΟΥΛΛΟΥ Μ.,ΓΚΟΓΚΟΣΗ Δ.,ΜΙΧΑΗΛΕΛΛΗ Α.,ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗ Μ-Ε.,ΜΠΑΚΟΥΣΗ Ν.,ΧΡΥΣΟΒΕΡΓΗ Ε..
Προαγωνιστικό:
ΑΓΟΡΙΑ
ΚΟΥΤΡΑΚΗΣ Γ.,ΣΕΡΖΕΤΑΚΗΣ Χ.,ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ Δ.,ΠΡΩΙΜΑΚΗΣ Μ.,ΓΚΟΓΚΟΣΗΣ Φ.,ΚΑΚΟΥΛΑΚΗΣ Β.,ΣΥΝΤΖΑΝΑΚΗΣ Κ.,ΚΟΤΖΑΜΑΝΗΣ Α.,ΔΡΑΚΑΚΗΣ Γ.,ΚΑΛΥΒΙΩΤΗΣ Γ.ΜΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ Μ.,ΒΕΛΛΟΣ Δ.,ΓΩΝΙΑΝΑΚΗΣ Ν.,ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗΣ ΑΙ.,ΣΕΡΖΕΤΑΚΗΣ Α.,ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΣΤ.ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Ν..
ΚΟΡΙΤΣΙΑ
ΣΑΠΟΥΝΤΖΗ Π.,ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ Α.,ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗ Μ.,ΒΕΛΛΟΥ Ε.,ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗ Β.,ΓΑΓΓΙΟΛΑΚΗ Κ.,ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΚΗ Α,,ΑΥΓΟΥΣΤΑΚΗ Μ.,ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗ Α,,ΜΑΝΔΑΛΑΚΗ Κ.,ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗ Κ.,ΜΠΑΚΟΥΣΗ Ε.,ΤΡΟΥΛΛΟΥ Ε,,ΚΩΝΤΑΝΤΑΚΗ Μ.,ΣΥΝΤΖΑΝΑΚΗ ΣΤ.,ΠΟΤΤΗ Α.,ΨΑΡΟΥΔΑΚΗ Ε.,ΓΑΛΑΝΟΥ Φ.,ΜΑΜΑΤΖΑΚΗ Ε.,ΜΑΜΑΤΖΑΚΗ Κ..