Ο Έλληνας επιθετικός αναδείχθηκε ο κορυφαίος στη σχετική ψηφοφορία που διενεργεί το συνδρομητικό κανάλι μετά από κάθε αγωνιστική (MVP και Best Goal). O Mάνος συγκέντρωσε τις περισσότερες ψήφους και βγήκε ο MVP από τις 7 αναμετρήσεις της 2ης μέρας του πρωταθλήματος.
Ο στράικερ του ΟΦΗ πέτυχε δύο γκολ στη σπουδαία νίκη επί του Παναθηναϊκού το περασμένο Σάββατο με 1-3.
Διαβάστε περισσότερα στο capitano.gr