Ο Δημήτρης Μάνος το τελευταίο διάστημα δε βρίσκεται στο αρχικό σχήμα του Ομίλου, καθώς η τελευταία φορά που πήρε φανέλα βασικού σε αγώνα πρωταθλήματος ήταν κόντρα στον Βόλο, στο πλαίσιο της 4ης αγωνιστικής.
Έκτοτε έρχεται από τον πάγκο, αφού στις τελευταίες 6 αναμετρήσεις των «ασπρόμαυρων» για την Super League 1 δεν συμπεριλήφθηκε στις πρώτες επιλογές του Γιώργου Σίμου.
Διαβάστε περισσότερα στο capitano.gr