*Ο Πορτογάλος μεσοεπιθετικός δήλωσε την επιθυμία να βοηθήσει την ομάδα σ' αυτό το σημαντικό ματς, ωστόσο το τεχνικό επιτελείο αποφάσισε να μη ρισκάρει τη συμμετοχή του.
Ο κίνδυνος της υποτροπής, εξάλλου, ήταν ορατός, οπότε κρίθηκε προτιμότερο να μείνει εκτός "μάχης".
*Ο Σεμέντο μπορεί να συμπεριλήφθηκε στην αποστολή, αλλά "κόπηκε" από την 18άδα. Στον αντίποδα, συμπεριλήφθηκε για πρώτη φορά σε αγώνα Super League 1 ο Νοικοκυράκης.
Διαβάστε περισσότερα στο capitano.gr