Έγινε το μεσημέρι της Τετάρτης η κλήρωση του πρωταθλήματος της Γ' Εθνικής. Θυμίζουμε ότι οι δύο πρώτοι όλων των ομίλων θα συγκροτήσουν δύο νέους ομίλους μπαράζ μετά από κλήρωση και θα αποτελούνται από τέσσερις ομάδες ο κάθε όμιλος.
Οι δύο πρώτοι του κάθε ομίλου θα προβιβαστούν στην Football League. Συνολικά, προβιβάζονται τέσσερις ομάδες.
Οι 9 ομάδες του 8ου ομίλου - μεταξύ άλλων - έμαθαν το πρόγραμμα τους.
Διαβάστε περισσότερα στο capitano.gr