Όπως αναμενόταν, ο Σίμος επέλεξε στο Μάλεμε ενδεκάδα με αρκετές αλλαγές σε σχέση με τα ματς πρωταθλήματος, δίνοντας χρόνο συμμετοχής σε παίκτες που έως τώρα δεν έχουν παίξει πολύ (έως καθόλου) στα επίσημα.
Ο Γουάλι ήταν στο τέρμα, οι Μπράουν, Μπολάκης, Περδίκης και Δεληγιαννίδης ήταν η τετράδα της άμυνας, οι Σακόρ-Σουρνάκης στα χαφ, μπροστά ο Βαζ, αριστερά ο Φελίπε Σόουδα και δεξιά ο Ντίνας και προωθημένος ο Φιγκεϊρέδο.
Διαβάστε περισσότερα στο Capitano.gr