Με την ελπίδα ότι ο Παναγιώτης -Ραφαήλ θα μπορέσει να σταθεί όρθιος και να ζήσει, συνεχίζει τις προσπάθειες για τη μεταφορά του στην Αμερική αρκετοί είναι εκείνοι που έχουν βρεθεί στο πλευρό του.
Από απλούς ανθρώπους μέχρι φορείς και ομάδες της χώρας. Ανάμεσα τους και η ομάδα της Τυλίσου, η οποία ανακοίνωσε ότι από σήμερα (17/10) μέχρι και την Κυριακή (27/10) θα υπάρχει κουμπαράς στο γήπεδο της ομάδας για την ενίσχυση της οικογένειας του 18μηνου αγοριού.
Διαβάστε περισσότερα στο capitano.gr