Ο Πλατανιάς είχε την υπεροχή, ο Παναιτωλικός είχε τις μεγάλες φάσεις με τον Ουάρντα και τον Μαρκόφσκι, αλλά τελικά το 0-0... σφράγισε τις προσπάθειες των δύο ομάδων στα Χανιά.Έτσι, η ομάδα του Γιώργου Παράσχου παραμένει αήττητη για 4η αγωνιστική.
Οι συνθέσεις:
Πλατανιάς (Γιώργος Παράσχος): Σωτηρίου, Αποστολόπουλος (65’ Στάθης), Μπανανά, Καρυπίδης, Βάντερσον, Γκνιάτιτς, Στανισάβλιεβιτς (82’ Γουνδουλάκης), Μενδρινός, Μουνάφο (65’ Ντίνας), Γιακουμάκης, Μανούσος.
Παναιτωλικός (Γιάννης Ματζουράκης): Κυριακίδης, Μάρκος Πάουλο, Κούσας, Ροντρίγκες, Τσοκάνης, Μάκος (75’ Καμαβουάκα), Κλέσιο, Φερέιρα (58’ Λεντέσμα), Τομανέ, Ουαρντά (87’ Ρότσα), Μαρκόβσκι.