Μετά από συζητήσεις του υφυπουργού κ. Αυγενάκη, του δημάρχου κ. Λαμπρινού, του Αντιδημάρχου Κώστα Βαρδαβά αλλά και του περιφερειάρχη κ. Αρναουτάκη οι οποίες για πρώτη φορά είναι αρκετά προχωρημένες τρεις είναι οι επικρατέστεροι χώροι για την δημιουργία του κλειστού κολυμβητηρίου.
Όμως, για κάθε έναν χώρο υπάρχουν δυσκολίες ενώ φαίνεται ότι υπάρχουν και διαφωνίες μεταξύ των φορέων όσον αφορά την ύπαρξη η μη μεγάλης πισίνας εκμάθησης, και όχι μόνο.
Διαβάστε περισσότερα στο capitano.gr