Περίμενα, είναι αλήθεια την θέση της ομάδας, για να τοποθετηθώ πάνω σε ένα πρόβλημα που φαίνεται πως θα χει πολλά επεισόδια ακόμα μέχρι να τελειώσει. Με τις διαρροές της ΠΑΕ που κάνουν λόγο για προτάσεις που έχουν απορριφθεί, επιβεβαιώνεται το πρόβλημα αλλά και η στάση του ΟΦΗ απέναντι στη διαχείριση του. Για να πάρουμε λοιπόν τα πράγματα με τη σειρά.
Ο Γκαγέγος έρχεται (ξανά) στην Ευρώπη στις αρχές του καλοκαιριού και με τις εμφανίσεις που κάνει με τον ΟΦΗ ανακάμπτει στο χρηματιστηριακό χάρτη του ποδοσφαίρου και γίνεται ξανά… viral για να χρησιμοποιήσουμε μια λέξη του συρμού.
Διαβάστε περισσότερα στο Capitano.gr.