Σαν déjà vu μοιάζει η όλη κατάσταση στον Όμιλο, λίγες ώρες πριν τη σέντρα του ματς απέναντι στον «δικέφαλο» (03/10, 18.15).
Ο ένας μετά τον άλλο παίκτη τίθενται νοκ-άουτ και τα πάρα πολλά προβλήματα θυμίζουν το μαρτύριο της περασμένης σεζόν, όταν ο ηρακλειώτικος σύλλογος δεν κατάφερνε ποτέ να δώσει πλήρης κάποιο από τα παιχνίδια του και στο τέλος κινδύνεψε με υποβιβασμό.
Οι επιλογές έχουν μειωθεί αισθητά για τον Νίκο Νιόπλια, ο οποίος ορθώς δεν έψαξε για δικαιολογίες. Τα περιθώρια έχουν στενέψει αρκετά και οι λύσεις πια για τον έμπειρο τεχνικό είναι μετρημένες.
Διαβάστε περισσότερα στο Capitano.gr