Ο ΟΦΗ δίνει κρίσιμο ματς την Δευτέρα (18/02) και ο νεαρός ακραίος αμυντικός τόνισε ότι ο Όμιλος θέλει στο πλευρό του τους φίλους του για να τους στηρίξουν και εκείνοι να τους ικανοποιήσουν με τη νίκη.
Αναλυτικά ο νεαρός παίκτης είπε: «Το παιχνίδι με τη Λαμία είναι δύσκολο. Από εδώ και πέρα όσοι αγώνες έχουν μείνει θα είναι τελικοί για εμάς. Αν κάνουμε όσα μας έχει ζητήσει ο προπονητής και είμαστε σοβαροί για 95 λεπτά, τότε θα καταφέρουμε να πάρουμε τους τρεις βαθμούς.