Βόλος και τώρα Ατρόμητος. Ανακοινώσεις, διαρροές, δημιουργία εντυπώσεων. Να πώς μπορεί κάποιος να βγάλει λανθασμένα συμπεράσματα λόγω της περιρρέουσας ατμόσφαιρας. Είναι οι φωνές, βλέπετε. Ο Μπέος σε ραδιοφωνικό σταθμό της Θεσσαλονίκης, εκεί που πολλές φορές βρίσκει αποκούμπι, ο Σπανός μοιράζοντας διαρροές.
Τώρα τους φταίει ο Κλάτενμπεργκ. Τώρα θυμήθηκαν τα προβλήματα της διαιτησίας. Πριν όλα καλά. Λίγο ακόμα και ο ΟΦΗ θα βγει... ευνοημένος κι από πάνω! Μιλάμε για παράνοια και παρωδία μαζί.
Διαβάστε περισσότερα από το Capitano.gr