Η απόκτηση του Όσκαρ Γουάλι «έκλεισε» την τρύπα στο τέρμα όσον αφορά στην τελική τριάδα που θα πορευτεί ο ΟΦΗ τη νέα σεζόν, το θέμα του Γιακουμάκη παραμένει ανοιχτό για την επίθεση, αλλά πλέον έχει πάρει άλλη, πιο δύσκολη, τροπή και το βάρος, μία εβδομάδα και κάτι, πριν την έναρξη του πρωταθλήματος πέφτει στην άμυνα. Στην απόκτηση του Ιμάν Σαλίμι και του δεύτερου... αγνώστου ταυτότητας στόπερ.
Διαβάστε περισσότερα στο Capitano.gr