Ο ΟΦΗ είχε λοιπόν το θράσος- αν διαβάσουμε περισπούδαστες αναλύσεις και παναθηναϊκά παραμύθια - να βγει στο γήπεδο και να αγωνιστεί κόντρα στον επίδοξο πρωταθλητή. Και όχι μόνον αυτό. Μετά το δώρο του Γκορτζίλα στους πράσινους με την αποβολή του Γιαχού, αντί σαν τα καλά στρατιωτάκια (ακούνητα - αγέλαστα- αμίλητα ) να κατεβάσει τα βρακιά και να αρπάξει τα μπαλάκια, που η πράσινη κερκίδα επιθυμούσε, έβγαλε και γλώσσα! Και τι…μόνο αυτό;
Διαβάστε περισσότερα στο capitano.gr