Στην έδρα όπου την περσινή σεζόν πέρασε με εντυπωσιακό τρόπο και με 4-1, στην ίδια έζησε χθες έναν ''εφιάλτη''. Ο ΟΦΗ κατάφερε να ολοκληρώσει με τον πιο άσχημο τρόπο την - έτσι κι αλλιώς - άχαρη διαδικασία των πλέι άουτ ενώ παράλληλα συνέχισε τις προβληματικές εμφανίσεις. Το 5-0 από μια ομάδα σαν τον Βόλο δεν τιμά το γκρουπ, ένα βαρύ αποτέλεσμα που ίσως οδηγήσει τον ΟΦΗ τελικά στην 8η θέση μετά το φινάλε του μίνι πρωταθλήματος.
Διαβάστε περισσότερα στο Capitano.gr