Την Κυριακή (17.00) ο ΟΦΗ αγωνίζεται στο Περιστέρι απέναντι στον Ατρόμητο, με στόχο να επιστρέψει στα θετικά αποτελέσματα. Ένα παιχνίδι ειδικών συνθηκών καθώς οι γηπεδούχοι δεν θα έχουν τον Γιάννη Αναστασίου στον πάγκο τους αλλά το υπηρεσιακό δίδυμο Κορακάκη - Οφρυδόπουλο.
Το δημοτικό στάδιο του Περιστερίου είναι ένα γήπεδο που φέρνει ευχάριστες αναμνήσεις από το περσινό - πολύ σημαντικό - ''διπλό'' του ΟΦΗ, αποτέλεσμα που τον οδήγησε στα μπαράζ με τον Πλατανιά, παιχνίδι που έγινε την 30η αγωνιστική.
Διαβάστε περισσότερα στο capitano.gr