Τα επόμενα ''αστέρια'' του Ελληνικού μπάσκετ βρίσκονται στο Ηράκλειο και θα διεκδικήσουν τους στόχους τους μέσα από την τελική 8αδα. Ομάδες με αρκετό ταλέντο και σύλλογοι που εκπροσωπούν σχεδόν όλα τα σημεία της χώρας. Από σήμερα (Τρίτη) μέχρι και τις 1 Μαίου, σε δύο γήπεδα της πόλης (Λίντο και κλειστό Πανεπιστημίου) οι φίλαθλοι του μπάσκετ θα έχουν την δυνατότητα να δουν το μέλλον του αθλήματος μέσα από αμφίρροπα ματς.
Διαβάστε περισσότερα στο Capitano.gr