Ημίχρονο στο μηδέν για τον ΟΦΗ

Πολύ μέτριο παιχνίδι σε έναν κακό αγωνιστικό χώρο ανάμεσα σε Απόλλων Λάρισας και ΟΦΗ (0-0) - ντεμπούτο για Ντίνα

Σε αντίθεση με τις πολύ καλές εμφανίσεις των τελευταίων αγώνων, ο ΟΦΗ δεν παρουσιάζεται συνεπής στο Αλκαζάρ απέναντι στον Απόλλων Λάρισας. Οι γηπεδούχοι στο πρώτο ημίχρονο (0-0) είναι περισσότερο απειλητικοί, με την κρητική ομάδα να μην έχει βρει έως τώρα κλασσικές ευκαιρίες για γκολ πέρα από την μεγάλη φάση στις καθυστερήσεις με το σουτ του Κοιλιάρα από το ύψος του πέναλτι το οποίοι κατέληξε πάνω από τα δοκάρια του Παϊτέρη/

Οι ενδεκάδες του αγώνα

Απόλλων Λάρισας(Νίκος Θεοδοσιάδης): Παιτέρης, Σκούπρα, Κουρτεσιώτης, Παπαζαχαρίας, Ανδρέου, Αγροδήμος, Χατζής, Μαυρίας, Τσιλούλης,Καρακατσάνης, Ιβανίδης.

ΟΦΗ (Νίκος Παπαδόπουλος): Στρέζος, Φαζός, Νάστος, Ντίνας,Μάνος, Παπαστεριανός, Κομεσίδης,Κοιλιάρας, Μπολάκης, Κουτσιανικούλης, Ποτουρίδης.