Ως γνωστόν, στο γήπεδο του Ηροδότου, θα αγωνιστεί απέναντι στην Κέρκυρα ο Εργοτέλης, στο πλαίσιο της 8η αγωνιστικής της Football league. Θυμίζουμε ότι η αλλαγή έδρας θα γίνει λόγω των εργασιών στον χλοοτάπητα του Παγκρητίου.
Ως γνωστόν, στο γήπεδο του Ηροδότου, θα αγωνιστεί απέναντι στην Κέρκυρα ο Εργοτέλης, στο πλαίσιο της 8η αγωνιστικής της Football league. Θυμίζουμε ότι η αλλαγή έδρας θα γίνει λόγω των εργασιών στον χλοοτάπητα του Παγκρητίου.