Για μια ακόμη φορά το τελευταίο διάστημα, το Παγκρήτιο είχε την… τιμητική του. Κλιμάκιο της ΕΠΟ μαζί με έναν αξιωματούχο της UEFA βρέθηκαν στο γήπεδο που θα στεγάσει την Εθνική ομάδα τα επόμενα τέσσερα χρόνια, για να διαπιστώσουν ότι τα έργα έχουν ξεκινήσει καθώς και να πάρουν την δέσμευση από τους αρμόδιους ότι όλα θα είναι έτοιμα για το μεγάλο παιχνίδι της 8ης Ιουνίου ανάμεσα σε Ελλάδα και Ιταλία.
Περισσότερα στο capitano.gr