Με την 10η αγωνιστική να είναι μπροστά, η μάχη του εφετινού πρωταθλήματος αρχίζει σιγά-σιγά να «παίρνει φωτιά». Μην ξεχνάτε ότι την τρέχουσα σεζόν η διοργάνωση είναι μικρή, με 14 ομάδες και 26 αγωνιστικές και όλα θα κριθούν στα πλέι οφ και πλέι άουτ.
Μπορεί να φαντάζει νωρίς για πολλούς, αλλά ήδη οι ομάδες έχουν αρχίσει και... βγάζουν τα κομπιουτεράκια για τη συνέχεια.
Διαβάστε περισσότερα στο capitano.gr