Στο μουσείο της ΧΑΝΘ παρευρέθηκε το πρωί της Παρασκευής, ο υπεύθυνος δημοσίων σχέσεων του τμήματος μπάσκετ του ΟΦΗ, Ηρακλής Σφακιανάκης, όπου παρέδωσε την ιστορική φανέλα του ΟΦΗ, ώστε να είναι στην συλλογή του Μουσείου.
Στο μουσείο της ΧΑΝΘ παρευρέθηκε το πρωί της Παρασκευής, ο υπεύθυνος δημοσίων σχέσεων του τμήματος μπάσκετ του ΟΦΗ, Ηρακλής Σφακιανάκης, όπου παρέδωσε την ιστορική φανέλα του ΟΦΗ, ώστε να είναι στην συλλογή του Μουσείου.